Kalendarz wydarzeń Email help
Flat View
Rok
Widok miesiąca
Miesiąc
Weekly View
Tydzień
Daily View
Dzisiaj
Categories
Kategoria
Search
Szukaj
Pięknych głosów czar

Koncert online / Pięknych głosów czar

Orkiestra Kameralna Progress oraz Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie serdecznie zapraszają na retransmisję koncertu, zarejestrowanego w sali widowiskowej CKiS w Tczewie bez udziału publiczności. 

KONCERT „Pięknych głosów czar” ONLINE zostanie udostępniony 

19 lipca 2020 o godzinie 17:00 na kanale YouTube Orkiestry Kameralnej Progress oraz 

w serwisie Facebook Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. 

#ProgressWracaDoGry #TczewskaKulturaOnline #ArtystyczneZagłębie #KoncertOnline 

W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze arie operowe i operetkowe w wykonaniu zespołu Bellcanti (Karolina Sołomin, Magdalena Chmielecka, Barbara Lewicka) z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Progress. Nie zabraknie również muzyki filmowej. Wyjątkowy zespół trzech sopranistek zaprezentuje się w popisowych, wirtuozowskich ariach, które poruszają melomanów na całym świecie. Usłyszymy m.in.: słynne „Kto me usta całuje ten śni”, „Przetańczyć całą noc”, czy też ponadczasowe „I feel pretty” z musicalu West side story. 

„Na koncerty z publicznością w formule znanej z przeszłości, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Epidemia, która na długie tygodnie pozbawiła orkiestrę możliwości bezpośredniego spotkania z publicznością, skłoniła nas do przedefiniowania wielu aspektów koncertowej tradycji. Również tym razem orkiestra w kameralnym składzie rozmieszczona będzie na scenie z zachowaniem wymaganego dystansu, a melomani zasiądą do słuchania we własnych fotelach – taki właśnie będzie nasz kolejny koncert. Do zobaczenia w sieci!” - zaprasza Szymon Morus – dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Progress.

WYKONAWCY:
Bellcanti – opera girls
Jakub Ostrowski – fortepian

Orkiestra Kameralna Progress
Szymon Morus – dyrygent

Koncert online dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Bądźcie Państwo z nami na naszych kanałach w serwisach Facebook i YouTube.

Wróć

Kalendarz

poprzednim miesiącu lipiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5
week 28 6 7 8 9 10 11 12
week 29 13 14 15 16 17 18 19
week 30 20 21 22 23 24 25 26
week 31 27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU!     fb